+38 (067) 329-61-85
+38 (067) 604-69-84
Головна
Компанія
Новини
Відгуки
Фото та відео
Контакти
Семінари
Конференції
Тренінги
Корпоративне навчання
Замовити тему заходу

Компанія


Наша компанія спеціаліується на розробці та організації навчальних програм для харчового та аграрного секторів.

Найголовніші питання, які піднімаються за наших заходах, це питання  контролю якості та безпеки олійних, зернових та бобових культур при зберіганні та транспортуванні, контроль якості та безпеки харчових продуктів, включаючи й контроль в лабораторних умовах. Розгляд та пояснення провідними експертами ключових змін в законодавстві, міжнародних стандартів якості та безпеки. Актуальні питання бухгалтерського обліку на підприємствах галузей. Та багато інших питань та тем, які ми піднімаємо на заходах, враховуючи Ваші побажання.

За період існування компанії наші заходи відвідали тисячі спеціалістів як від провідних українських та міжнародних компаній, так і від середніх та зовсім маленьких підприємсв. Постійними учасниками наших заходів є спеціалісти з компаній ДПЗКУ, Нібулон, НІКА ТЕРА, Укртрансагро, Бунге, Райз, Нестле, Оболонь, Кока-Кола, ХІПП Україна, Миронівський хлібопродукт, Рошен та багато інших.

Запрошуємо Вас відвідати наші заходи! Більш детально про поточні програми Ви можете дізнатись від спеціалістів відділу роботи з клієнтами за телефоном 38 067 604 69 84.